• szerokie horyzonty

  szerokie horyzonty - wzrost sprzedaży

 • profesjonalna pomoc

  audyt, pomoc w osiągnięciu celów

 • nieograniczone możliwości

  nieograniczone wzrosty

 • szybkość, punktualność i niezawodność

  szybkość, punktualność i niezawodność - ze mną dotrzesz do celu

 • perspektywy rozwoju - zbuduj firmę, osiągnij cele

ostatnia aktualizacja
 
Witamy !


    Specjalizujemy się w kreacji nowoczesnych i funkcjonalnych witryn internetowych. Posiadanie własnej strony powinno być integralnym uzupełnieniem obecności każdej firmy czy instytucji w nowych mediach, których popularność i dostępność znacznie przewyższa media tradycyjne.

Pakiety hostingowe:
 
Image Image
 
Image Image  Image


    Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów związanych z www. Każdy projekt poprzedza rzetelna analiza otoczenia, rozpoznanie potrzeb klienta i oczekiwań jego bieżących i przyszłych odbiorców. Staramy się aby każdy projekt nie tylko spełniał wymagania i założenia określone przez zleceniodawcę, ale także żeby dawał nowe możliwości prezentacji i komunikacji w internecie.

Ile kosztuje strona internetowa? Jak samemu zrobić stronę internetową? Projektowanie. Jak zapłacić tanio za stronę? Jak zamówić profesjonalną stronę internetową? Jak znaleźć najtańszy hosting / serwer na swoją stronę? Jak zlecić projektowanie stron? Jak zacząć projektowanie stron? Czy samemu przygotować graficzne projektowanie serwisu / witryny? Czy projektowanie stron w internecie różni się od projektowania na papierze? Co to jest projektowanie? Na czym polega projektowanie grafiki?

INFORMACJE DLA WNIKLIWYCH:
Na początku swojej drogi do własnej strony (projektowanie strony) WWW musisz stworzyć szkic strony, ale Twój projekt nie może ograniczać się tylko do planu rozmieszczenia informacji na stronie. Projektowanie strony obejmuje również sprecyzowanie celu funkcjonowania strony, określenie jej zakresu tematycznego oraz scharakteryzowanie potencjalnych gości strony.

Po co projekt strony WWW ?

Projekt będzie Ci niezbędny w kolejnych etapach tworzenia strony. W drugim etapie - realizacji projektu strony - jest on podstawowym źródłem informacji o tym jak ma wyglądać strona i na jego podstawie jest tworzony kod strony wraz z grafiką, tekstami, muzyką itp. W trzecim etapie tworzenia strony - przy ocenie wykonania strony - projekt jest punktem odniesienia do oceny stopnia realizacji założeń, pozwala wychwycić różnice między planowanym a rzeczywistym kształtem strony. Projekt strony jest tworzony głównie dla Ciebie i na Twój użytek. Można poprawić elastyczność z wykorzystaniem XHTML-a i CSS.

Pozycjonowanie strony (SEO).
Bardzo ważną sprawą na początku projektu strony www jest przygotowanie i optymalizacja kodu strony pod względem pozycjonowania (SEO). Trzeba pamiętać, że w związku z ogromnym zainteresowaniem pozycją danej strony w wyszukiwarce zaczęto stosować różnorodne metody pozycjonowania m.in. takie, których nie akceptują twórcy wyszukiwarek lub nie są zgodne z zaleceniami dla tworzących strony gdyż "zaśmiecają" wyniki wyszukiwania. Te metody zaczęto nazywać nieetycznymi. Są to na przykład:

 • Duże nagromadzenie słów kluczowych
 • Słowa kluczowe niezgodne z treścią
 • Ukrywanie słów kluczowych, np. użycie tekstu w kolorze tła, umieszczenie na niewidocznym elemencie lub w miejscu zwykle nie oglądanym przez użytkownika.
 • Cloaking (ang. cloak - płaszcz) - serwowanie robotom wyszukiwarek (rozpoznawanych np. po adresach lub tzw. User agent) specjalnie spreparowanej wersji strony.


Wykrycie stosowania takich technik może jednak przynieść odwrotny skutek - całkowitą eliminację strony z wyników wyszukiwania. Należy wspomnieć, że wiele metod ułatwiających użytkownikom poruszanie się po stronie i odnajdowanie informacji może przyczynić się do poprawy wyników w wyszukiwarkach. Niektóre przykłady to:

 • Wymiana linków i banerów ze stronami o podobnej tematyce, umieszczanie stron w katalogach tematycznych
 • Rezygnacja z nawigacji uzależnionej od dodatkowych technologii, np. Javascriptu lub Flasha lub ramek, poprawa możliwości poruszania się po stronie, użycie mapy strony
 • Usunięcie błędów (np. składniowych) z kodu strony
 • Optymalizacja kodu strony, usunięcie nadmiarowych znaczników HTML
 • Dobre opisanie elementów strony, np. tytułu strony lub treści alternatywnej dla grafiki,
 • Czytelne opisywanie odnośników (unikanie opisów typu "tutaj" albo "kliknij" na korzyść lepiej opisujących zawartość strony do której prowadzą)
 • Stosowanie "przyjaznych" adresów (np. http://example.com/sklep/drukarki/laserowe/ zamiast http://example.com/index.php?page=236&id=32)
 • Wyróżnianie ważniejszych słów (np. pogrubienie, podkreślenie), stosowanie nagłówków
 • Artykuł z linkiem do twojej strony


Bardzo istotne jest również optymalizowanie treści i artykułów zawartych na stronie tak aby lepiej odzwierciedlała założone w fazie projektu frazy kluczowe, poprzez np. używanie słów kluczowych w mianowniku.

W odróżnieniu od nieuczciwych metod pozycjonowania, tutaj można być pewnym, że te metody będą zawsze akceptowane przez wyszukiwarki, a ich stosowanie nie spowoduje eliminacji strony z wyników wyszukiwania.

Realizacja projektu i projektowanie strony.

W momencie, gdy wiesz dla kogo i o czym zamierzasz pisać, gdy pamiętasz o tym, czego oczekujesz od swojej strony oraz gdy masz zaplanowane rozmieszczenie informacji i grafiki na stronie, możesz przystąpić do etapu realizacji projektu, czyli do tworzenia tego, co będzie już widoczne dla innych. Poza pisaniem kodu strony i tworzeniem grafiki, będziesz musiał wybrać domenę oraz serwer. Dużo pracy będzie także wymagać zbieranie materiałów i pisanie artykułów, które stworzą właściwą treść strony projektowanie, Wszystkie działania muszą uwzględniać założenia zawarte w projektowanie, jednakże w praktyce może dochodzi do ich modyfikacji.

Projektowanie stron
- Przykładowo, gdy odkryjesz, że Twoje umiejętności webmasterskie nie są wystarczająco wysokie do zastosowania niektórych rozwiązań na stronie, wówczas zrezygnujesz z nich; albo gdy potrafisz uczynić stronę bardziej przyjazną dla wyszukiwarek niż to wcześniej zakładałeś w projekcie, to wprowadzisz zmiany itp projektowanie.
Wysiłek włożony w realizację projektu będzie widoczny na Twojej stronie dla wszystkich odwiedzających projektowanie. Korzyści z wybrania trzy etapowej drogi do projektowanie własnej strony WWW Pewnie zastanawiasz się, po co czas tracić czas na wszystkie etapy drogi do strony WWW projektowanie, skoro można się bez nich obyć. Masz rację, że stronę można zrobić bez projektu i oceny jego wykonania, ale czy to nie będzie tylko pozorna oszczędność czasu?! Kompleksowy projekt jest potrzebny na każdym etapie tworzenia strony i wraz z oceną wykonania strony pozwala na wyeliminowanie wielu błędów, które powstają w fazie realizacji projektu.

Poświęcenie czasu na przygotowanie projektu pozwala zaoszczędzić czas na etapie realizacji projektu między innymi dzięki uniknięciu:

 • zastanawiania się (projektowanie w pamięci) , jak wykonać dany element strony, podczas gdy kompleksowy projekt zawierałby już gotowe rozwiązanie, projektowanie stron tworzenia strony od nowa wywołanego zmianą koncepcji projektowanie, podczas gdy na etapie projektowania byłby czas na przemyślenie różnych koncepcji strony i wybranie do realizacji jednej najlepszej, projektowanie stron poprawek wymuszonych przez zmianę jednego elementu strony wpływającego na pozostałe, podczas gdy projekt byłby wewnętrznie spójny projektowanie i przewidywałby wzajemne relacje pomiędzy poszczególnymi elementami strony.


Ocena wykonania projektowanie strony, choć również pochłania czas, pozwala szybciej dostrzec elementy, które nie zostały dostatecznie dobrze dopracowane przy realizacji projektowanie. Daje to autorowi możliwość szybkiego dostrzeżenia niezrealizowanych lub błędnie zrealizowanych założeń projektu i wprowadzenia poprawek przed zaprezentowaniem strony odwiedzającym.

© 2002 - 2019 viafacti.pl. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.